Vysnívaná kúpeľná podlá seba

Určite  snívate o kúpeľni , ktorej sa budete cítiť ako na dovolenke , alebo ako v raji. Poradíme Vám ako si takúto modernú  kúpeľnú vytvoriť.
Najprv by ste mali začať obkladom. Vyberte si obklad ktorý sa Vám páči , a ktorý sa podľa Vás do kúpeľne hodí. Najčastejšia sa používa modrý , biely s kombináciou červenou alebo oranžový z kombináciou bielou ale dajú sa použiť aj obklady ktoré napodobňujú drevo alebo . Môžete použiť veľké spektrum farieb podlá Vášho výberu.

koupelna

Tak ako pri obklade tak aj pri dlažbe máte široké spektrum výberu. Pozor , vyberajte tak aby Vám to ladilo s obkladom , pretože keby máte obklad a dlažbu inú , kazilo by to prvý dojem . Preto by bolo najlepšie keby vyberáte rovnako pre ladenie vašej kúpeľne.

Ak vám vadia špári na dlažbe alebo obklade , môžete to vyriešiť silikónovou bielou  alebo farebnou pastou ktorú nanesiete na špári , počkáte kým uschnú a už len poumývate a máte hotovo.

Ak už máte obklad pripravený teda nalepený môžete pokračovať s umývadlom , ak teda umývadlo chcete . Pretože niektorý ľudia si namiesto umývadla dávajú vaňu a kúpu sa v sprchovom kúte , prípadne malé umyvadielko ktoré budete používať na umývanie sa.

Ako som písal vyššie môžete si vybrať medzi vaňou alebo sprchovým kútom na umývanie tela . Ak máte malé deti , tak vaňa je ideálna. No pokiaľ máte trochu dospelejšie deti , sprchový kút je výhodný pre vás . Sprchový kút má mnoho výhod ako napríklad šetri miesto v kúpeľni , rýchle umývanie a podobne.

umyvadlo

Zrkadlá si môžete prakticky umiestniť kamkoľvek . Ale najlepšie by bolo keby ho umiestnite tam kde je umývadlo alebo vaňa a to na severnú stranu kúpeľne.
Ako máte  kúpeľni WC-KO môžete ho oddeliť pomocou múru a člen vašej rodiny , môže mať viac súkromia. Celkové zariadenie a skrinky sa najčastejšie využívajú ako miesto pre odkladanie uterákov , zubnej kefky , a podobne. No čím väčšia skriňa tým menej miesta , pre ďalšie zariadenia ako napríklad práčka a podobne.