Vynikajúca masáž pre muža

Aj váš muž má rád, keď mu vykonávate masáž prostaty? Najprv začnite masážou chrbta. Muži milujú, keď im tak isto masírujete hlavu. Prehrabávajte sa prstami v jeho vlasoch. Aj váš manžel to zbožňuje? Veľa žien sa svojmu manželovi málo venuje, ak vôbec. Je to čas, ktorý by ste mali venovať práve jemu a vždy by ste si mali nájsť čas na to, aby ste sa mu venovali a objímali ho. Hladkanie a bozkávanie chýba mnoho mužom. Napravte to ešte kým je čas. Rozplýva sa nad tým? Venujte svoju pozornosť svojmu manželovi pravidelne. Bude vás hýčkať. Váš manžel by mal od vás pociťovať lásku.

muž

Ukážte mu, ako veľmi ho milujete práve vhodnou masážou, ktorá sa môže preniesť aj do erotiky. Dotyky vašich rúk ho vzrušia. Uvidíte to na jeho stoporenom úde. Muž je na svoj stoporený úd hrdý. Začnite mu masírovať pohlavný úd, láskajte ho, hladkajte ho a venujte sa práve tejto jeho intímnej oblasti jeho tela. Masírujte aj semenníky. To miluje každý jeden muž. Váš muž bude dokonale vzrušený a pripravený na to, aby ste si spolu užili nezabudnuteľný sexuálny erotický zážitok. Po masáži môžete prejsť k bozkávaniu, objavte v sebe vášeň, ktorú ste dlho ukrývali. Bude z vás doslova paf.

masáž

Urobte mu z obyčajného sexu niečo, na čo v živote nezabudne. Takéto hrátky môžete praktizovať nielen, keď má váš manžel nejaký sviatok. Doprajte mu ho čo najčastejšie sa na to budete cítiť. Objavte rôzne sexuálne polohy, ktoré ste zatiaľ nevyskúšali. Možno vás nejaká sexuálna poloha natoľko fascinuje, že ju budete chcieť praktizovať zakaždým, kedy sa budete na ňu cítiť. Váš partner si zaslúži, aby ste naňho nezabúdali. Vezmite kúsok zo svojho voľného času a pohrajte sa s vašim manželom práve, keď to je najvhodnejšie. Aby ste získali ešte väčší zážitok zo sexuálneho aktu, pozrite si erotický film, ktorý vás nabudí na erotické posteľové hrátky. Vaše chute sa strojnásobia a vy získate maximálny pôžitok zo sexuálnej činnosti vo vašej posteli.