Všetky e-shopy na jednej stránke, alebo odmena za každý nákup

Na internete môžeme nájsť zaujímavú a prehľadnú webovú stránku, pomocou ktorej máme po ruke každý dostupný e-shop a po uskutočnenom nákupe sa nám navyše vždy určitá časť sumy vráti späť. Ide o slovenskú cashback doménu s trochu čudným názvom Tipli. No nenechajte sa odradiť zvláštnym názvom. Pokiaľ radi nakupujete online, alebo hľadáte zľavy, táto doména vás určite zaujme a v mnohých službách poteší.

košík

Okrem spomenutého vrátenia určitého percenta z nákupu, vás môže milo prekvapiť i praktické ovládanie a funkcie, pomocou ktorých máte k dispozícii až 220 e-shopov na jednej stránke! Výber si môžete zjednodušiť výberom konkrétnej kategórie tovaru o aký máte záujem, vrátane služieb či poukážok, no môžete sa nechať i inšpirovať kliknutím na možnosti Inšpirácie či Magazín, pomocou ktorých budete mať prehľad o aktuálnych trendoch či výhodnom a populárnom tovare na trhu, ktorý si budete môcť objednať priamo cez tútú stránku Tipli.

eshop

 Ako postupovať a ako to funguje?
Tak zo všetkého najskôr musíme stránku navštíviť a pokiaľ chceme využívať zľavy, priamo sa aj zaregistrujme /je to bezplatné a zaberie to nejakú minútu/. Využívať zľavy, tým myslím využívať služby cashback, teda po každom uskutočnenom nákupe cez tento web sa vám vráti späť určité percento z nákupu. Cez stránku Tipli si nájdite konkrétny e-shop, nakúpte ako obyčajne. Predajca dotyčného e-shopu oboznámi Tipli o vašej objednávke a Tipli Vám následne pošle na účet určité percento z nákupu späť. Povedzme že kúpite tovar za 15 eur, tak vďaka tomu, že ste využili k nákupu Tipli, vám jeho prevádzkovatelia pošlú na účet 10%, čo činí 1,5 eura.

peníze

•         Nie je v tom žiaden háčik, skrátka Tripli takouto formou upútava a láka pozornosť k nákupu cez e-shopy a z toho má svoj podiel. Prevádzkovatelia e-shopov totiž takéto prilákanie pozornosti privítajú radi, ide o príjemnú a užitočnú formu reklamy.