Office Fashion – móda do kancelárie

Pozrime sa na štyri základné kritériá, ktoré tvoria predstavu o správnom oblečení:
·         Žiadne oblečenie s prítomnosťou sexy prvkov. Toto podvedome obťažuje šéfov a iných kancelárskych kolegov;
·         Maximálne pohodlie a komfort;
·          Mali by sa brať do úvahy trendy obchodnej módy;
·         Použiť v každom type oblečenia vrátane doplnkov maximálne tri farebné tóny.

šaty

Kancelársky štandard predpokladá prítomnosť blúzok, sukní, šiat a kostýmov, ktoré pri výbere musia tiež uplatňovať určité požiadavky týkajúce sa rezu a farebného rozsahu.
·         Blúza (alebo tričko) musí byť nevyhnutne šitá z kvalitného, ​​ľahkého materiálu a má štandardný biely alebo akýkoľvek pokojný pastelový tón.
·         Milovníci obchodných odevov by si mali vybrať šaty klasického strihu s nadvládou monogamných kvetov.
·         Výstrih by nemal byť hlboký a dĺžka rukáva je viac ako ¾.
·         Na vytvorenie nohavicového obleku sú populárne cigarety, ktoré neznamenajú vyhladzovanú šípku a pracku umiestnenú na chrbte alebo na strane, perfektné.

·         Prísne šaty sa tiež harmonicky hodia do kancelárskeho oblečenia, ale za podmienky monotónnej, pokojnej farby a dlhého rukávu.
·         Bundy a vesty budú perfektným doplnkom pre mužov. Nie je zbytočné venovať pozornosť čiernej tunike, šitej v modernom obchodnom štýle, zdobenej popruhom akejkoľvek kontrastnej farby.

modelka

Pri výbere oblečenia je dôležité vziať do úvahy, že nesmie obopínať postavu. V lete môže byť kancelárske odevy pomerne ľahké v niekoľkých tónoch. Topánky by mali byť vybraté uzavreté. Najlepšou možnosťou bude klasický alebo retro štýl.
Samostatne je potrebné poznamenať, že je dôležité, aby sa používal seriózny jemný make-up a štýlové účesy, ktoré zdôrazňujú oficiálnu vážnosť, v kombinácii so ženskosťou a profesionalitou. Absolútne tabu pre dámske kancelárie sú krátke sukne, tesné oblečenie, transparentné blúzky a chytľavé, jasné a svetlé farby.