Kde je náš skutočný domov?

Ako si predstavujeme náš ozajstný domov? Môžeme sa presťahovať na chvíľu do hotela alebo do nového bytu po niekom inom, no v srdci cítime, že to akosi nie sme my a akoby sme boli stále v cudzom byte.
slovenské tatry
Kde je náš skutočný domov a ako vyzerá?
Táto otázka je zložitejšia, než sa na prvý pohľad zdá. „Konečne som doma!“ Touto vetou označujeme priestor, v ktorom sa cítime konečne dobre a pohodlne. Nemusí sa jednať o oficiálne bydlisko, v ktorom máme pobyt. Touto vetou označujeme skrátka priestor, v ktorom sa cítime naozaj úprimne dobre. No ale prečo si takúto pohodu a ten pocit skutočného domova nedopriať práve v našom byte? Význam tej vety by bol konečne logický a dával by zmysel. Vyriešili by sme túto otázku raz a navždy. Bol by nášim domovom oficiálne no i tým skutočným, od srdca. Vo svojom srdci človek svôj pôvod nezaprie a taký pravý Slovák má rád vôňu a čerstvý vzduch Tatier. Nie len Slovák ale aj turisti, ktorí sem za tým čerstvým vzduchom chodia z diaľky. Skrátka ale predovšetkým by mali byť Tatry, borovica, smrek vizitkou takého pravého Slováka. Zvlášť my by sme mali v tomto prostredí cítiť našu skutočnú domovinu, s ktorou sa však chceme podeliť i s turistami a návštevníkmi. No viete o tom, že takéto prostredie sviežej tatranskej domoviny si môžete doprajať aj vo vašich izbách či vo Vašom exteriéri? Viac potrebných a zaujímavých informácií sa dozviete i po kliknutí sem:
kamenná cesta
Tak čo? Zaujali Vás článok? Zaujala Vás metóda, akou si niektorí Slováci skrášľujú interiér i exteriér svojho pozemku? Skutočne ide o sympatický štýl výzdoby, ktorý nám navyše dopraje i teplo v miestnosti. Okrem iného aj príjemnú vôňu smrekov. Tento tatranský obklad spríjemní celkovú atmosféru príbytku alebo skrášli a dodá možnosti využitia Vášho exteriéru, napríklad postavením takého altánku. Drevo zo smreka je známe svojou kvalitou a skrátka dá sa využiť prakticky na čokoľvek, nič ním nepokazíte.