Nový OUKITEL K10 a jeho veľmi spoľahlivá batéria

Na mobilných zariadeniach si spoločnosť vypestovala závislosť. Stali sa našou dennou istotou. Mobilné zariadenia sú využívané denne už dlhú dobu, avšak s príchodom smartfónov a wi-fi sa naša závislosť zdvojnásobila. Môžeme neobmedzene četovať cez Facebook, sledovať Youtube, robiť to, tamto,… a o chvíľu nám „zdochne“ batéria. A práve to je asi ten jediný problém mobilného zariadenia. Funkcie super, kvalitné rozlíšenie obrazovky, avšak takmer nespoľahlivá výdrž batérie. Rovnaký problém veľmi dobre poznám i ja.

sluchátka

Z tých starších mobilov sme len volali a písali SMS a batéria vydržala niekoľko dní. Bolo by vhodné prísť s nejakým kompromisom. Nové funkcie a dlhá výdrž batérie v jednom. Týmto kompromisom možno nazvať smartfón OUKITEL K10.
Toto zariadenie je v predaji relatívne krátko, od 15. januára 2018, avšak charakteristika spojená predovšetkým s veľmi kvalitnou batériou, to vyzerá lákavo pre mnohým ľudí a hlavne tých, ktorí sú často mimo domu a mobil potrebujú využívať pravidelne. To sa v podstate týka mnohých. Navyše ak ho záujemca kúpi v tomto období, dá mu šancu, dostane zľavu 42 Euro, čiže z pôvodne ceny 253 Euro zaplatí 211 Euro za tento čisto nový model. Objednať sa dá hlavne z internetu, pričom predajca dáva ďalšiu zľavu, zľavu na poštovnom.

Je to výhodné, výrobca chce spraviť tomuto doposiaľ neznámemu mobilu dobrú reklamu, ten predaj a zisk sa tak rozbehne rýchlejšie. Výhodné to je pre výrobcu, predajcu a v neposlednom rade pre zákazníka.

baterie

Ako som už naznačil, okrem tých dnešných funkcií za zmienku stojí hlavne jeho batéria s výkonom 11 000 mAh. Pri priemernom používaní sa jej výdrž odhaduje na celý týždeň. Ak ho však túžime využívať výrazne častejšie, ak sme v tomto smere náročnejší, počítajme s výdržou niekoľko dní. Aj tak je však super, že ho môžeme využívať celé dni bez toho, aby nás zradil.