Spánok pre krásu

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, prečo sa vlastne hovorí, že sa niekto vyspí do krásy? Nie? Tak by ste sa mali začať, pretože spánok je vhodný hlavne pre to. Mnohé ženy, ale aj mnohí muži, ktorí chcú byť krásni, ho podceňujú. A vtedy sa veľmi často stáva, že sa čudujeme, prečo zrazu nevyzeráme tak, ako by sme si predstavovali. Myslíme si, že by sme mali vyzerať inak, že by sme mali vyzerať lepšie, ale v konečnom dôsledku pre to vlastne absolútne nič nerobíme, tak čo by sme vlastne aj mali čakať? Verte tomu, že spánok je dôležitý, nielen pre vaše telo, ale aj pre vašu dušu a aj pre vašu krásu.

gotika
 
Krása sa so spánkom jednoducho neodmysliteľne spája. Veď si už len samého alebo samú seba predstavte, keď trávite dva dni na chate. Ste totálne nevyspatý, pod očami máte kruhy a väčšinou sa vám hneď na druhý deň urobia vyrážky, ktoré ale nemusia byť nevyhnutne z alkoholu. Takže v takomto prípade je úplne jasné, že sa potrebujete pár ráz poriadne vyspať, aby ste zo seba dostali všetko, čo vašej kráse neprospieva a začali sa venovať tomu, čo je pre vás naozaj dôležité. Nemyslite si, že je to nejaký problém. Verte tomu, že nie je, aj keď by mohol byť.
 
dívka

Čo sa však rozumie pod pojmom kvalitný spánok? Myslíte si, že je to niečo, čo sa dá natrénovať? Niečo, čo sa môžete naučiť? Na toto vám asi len tak hocikto neodpovie, no je jasné, že nie je spánok ako spánok a práve preto by ste mali myslieť na to, že je dôležité, aký spánok skutočne máte. Najlepší je samozrejme ten tvrdý, kedy sa v noci ani poriadne neprehadzujete a v podstate máte pocit, ako keby ste spali viac, než len pár hodín. Vtedy je vaša pleť, ale aj vaše telo poriadne oddýchnuté a môžete si byť istý, že sa budete mať viac, než len dobre. A vaša pleť samozrejme tiež. Tak čo, idete si hneď teraz ľahnúť do postele a nechať vašu krásu, nech sa naplno prejaví?