Vylepšené plastové obálky s bublinkami vo vnútri zabezpečia ochranu obsahu

Posielať zásielky do zahraničia alebo aj v rámci Slovenska je bežná prax a my sa už pri tejto činnosti ani nezamýšľame nad tým, ako často a do akých vzdialených krajín naše balíky putujú. Pritom však musíme mať na zreteli, že každý tovar, ktorý posielame, musí byť dobre zabalený, aby odolal mechanickému či inému poškodeniu počas prepravy.

Posta

Ešte donedávna sme pred posielaním balíkov trávili dosť času zháňaním kartónových škatúľ, ktoré by nám vyhovovali veľkosťou, no dnes je to už minulosť. Na pošte si jednoducho kúpime plastovú obálku príslušného rozmeru, tovar do nej vložíme, lepiacim pásikom uzatvoríme a pošleme. Jednoduché a rýchle riešenie. Zvládne to každý, nie je to nič náročné a efekt je výborný. Plast je totiž materiál, ktorý je vzduchotesný, odoláva aj vlhkosti, obsahu sa nedotkne prach ani žiadne nečistoty, neublížia mu ani agresívne slnečné lúče či nešetrné zaobchádzanie prepravcom pri samotnej preprave.

Plastové obálky nám robia fantastickú službu, pretože ich používaním si nemusíme robiť starosti o ochranu ich obsahu, navyše, ak sú na trhu k dispozícii aj bublinkové plastové obálky. Už samotný názov napovedá, že hlavnú úlohu v kvalite zohráva bublinková fólia, ktorá je vlepená na vnútornej strane obálky a maximálne zamedzuje poškodeniu tlakom. Všetky bublinkove obalky https://www.2packsk.sk/obalky-sk/bublinkove-obalky-sk obálky sú z vnútornej strany v čiernej farbe, takže žiadne nepovolané oko sa nedozvie, čo sa v obálke nachádza.

full-empty-transparent-plastic-bag-set_98292-7149

Bublinky sú spoľahlivou ochranou napríklad pre dôležité dokumenty, tlačoviny či knihy alebo drobné súčiastky, bižutériu či nejaké darčeky. Obálky sa vyrábajú v bielej, ale aj v čiernej matnej či holografickej potlači, ktoré sa môžu uzatvárať lepiacim pásikom, ide o jednorazové použitie alebo posuvným jazdcom, ktorý naopak umožňuje obálky používať aj viackrát.

Zákazníci majú na výber balenia s 10 a 100 kusmi obálok, nákup je však len na ich rozhodnutí. Jedno je však isté, že ich kúpou a nezáleží na počte kusov, určite budú spokojní, pretože ich zásielka bude chránená a k adresátovi sa dostane v poriadku.