Venujte pozornosť aj svadobným oznámeniam

Každý pár je individuálny a také sú aj ich požiadavky na svadobné prípravy a svadobné oznámenia. Zorientovať sa v ponuke všetkých možností nie je jednoduchá záležitosť, ponúkame Vám službu svadobné oznámenia, ktorá Vám ponúkne už hotové vzory oznámení alebo umožní Vám zhotovenie vlastného, aj vrátane nadčasovej karikatúry v podobe svadobného oznámenia.

wedding-invitations-3392698_640

Veľkosť písma, farba, veľkosť svadobného oznámenia, doplňujúce obálky, umiestnenie textu, celá grafika je náročná záležitosť a s Vaším návrhom Vám odborníci radi poradia a usmernia Vás.

K finálnej tlači prichádza až po konzultácii s Vami, po odsúhlasení návrhu, voľbe papiera a odsúhlasení ceny sa už pozvánky zadajú do tlače tak, aby boli pre Vás nachystané čo najskôr.

Váš vzťah si určite prajete vyjadriť nezvyčajným spôsobom – ponuka Vám vytvára priestor aj na vlastné predstavy a ich realizácie aj vrátane karikatúry.

Ak ste vyspelý pár, ktorý vie správne pochopiť nadsázku a nadčasovosť, tak práve pre Vás je karikatúra v štýle milých postavičiek v serióznom svadobnom oblečení to správne riešenie. Svadobní hostia a priatelia určite ocenia Váš zmysel pre humor a vzájomné pochopenie originality a ako pár určite zaujmete všetkých.

Svadobné oznámenia už v predvolených vzoroch a tvaroch sú takisto originálne, možno k nim doplníte vlastný verš, úryvok z básne alebo spoločnej piesne a originálny a jedinečný kúsok bude iba Váš.

wedding-1760024_640

Ponuka je nielen o konzervatívnom štýle, nájdete v nej romantické, moderné, strohé, farebné, pútavé a vždy jedinečné vzory oznámení. To isté sa týka aj motívov, zväčša kvetinových, ale výnimkou nie sú ani moderné grafiky alebo konzervatívne tvary.

Nebojte sa experimentov, aj folklórne oznámenia sú dnes moderné, inšpirujte sa ponukou, možnosťami voľby papiera a ponúkanými službami grafika. Doplňte svadobné oznámenia vkusnými svadobnými obálkami, pozvánkami k stolu, etiketami na víno alebo výslužky – zvoľte jeden štýl charakteristický pre Vás.