TGSC501 štandardný úchyt

Čoraz viac sa nám páči mať tento elegantný a praktický kúsok luxusu aj doma a stáva sa z neho samozrejmosť moderných bytov a domov. Páčia sa nám lesknúce kúpeľne, ktorým dodajú ten najväčší nádych čistej a priezračnej štýlovosti práve sprchové kúty vyrobené zo skla. Okrem elegantného a čistého dizajnu má aj mnoho praktických výhod. Pri sprchových kútoch vyrobených zo skla Vám nehrozí množstvo baktérií a plesní, nakoľko sklo je po biologickej stránke neaktívne. Údržba je oproti klasickým plastovým sprchovým kútom značne jednoduchšia – sklo stačí pretrieť jemnou handričkou a opäť sa bude lesknúť. Navyše, sklom si zabezpečíte maximálnu hygienu a bezpečné prostredie bez nežiaducich „neviditeľných škodcov“ pre svojich najbližších.

kúpeľňa zo skla

Naša stavebno – obchodná spoločnosť LM – MONT s.r.o. je slovenským stavebným lídrom a venuje sa realizáciám hliníkových a sklenených konštrukcií už 13 rokov. Na základe našich dlhoročných skúsenosti so sklenenými realizáciami Vám ponúkame výnimočne kvalitné sklenené sprchové kúty, na výrobu ktorých používame bezpečnostné kalené sklo. Ak máte záujem o sprchový kút akéhokoľvek dizajnu, či už s dverami posuvnými alebo otváracími, vyrobíme Vám ho na mieru. Na každý sprchový kút Vám automaticky poskytneme nástrek na sklá proti vodnému kameňu, čím Vám jeho údržbu značne zjednodušíme. Netreba zabúdať na to, že aj sprchový kút zo skla má svoje nevyhnutné komponenty – posuvný sprchový systém, spojky, madlá, zámky, závesy a úchyty.

sprcha dvere

Absolútnym štandardom čo sa týka úchytov je úchyt TGSC501 Lmmont.sk. Dodávame ho buď v matnom alebo lesklom prevedení. Ide o uchytenie skla o stenu pri hrúbke 72 mm. Je vhodný na uchytenie skla s hrúbkou 8, 10 alebo 12 mm. Nakoľko sa jedná o nevyhnutnú súčasť sklenej sprchy, odporúčame si dopredu premyslieť v akom prevedení Vám bude vyhovovať viac. AK potrebujete poradiť, aký sprchový kút je pre Vašu kúpeľňu najlepší, pokojne sa na nás obráťte. Radi a ochotne Vám na všetko odpovieme, pripravíme návrh a následne cenovú ponuku.