Ryžovanie na nadváhe

Z každej strany počúvame ako svet speje do záhuby, ku ktorej prispieva aj nezdravé stravovanie ľudskej populácie. Uponáhľaná doba a vysoké nároky na pracujúcich ľudí si berie svoju daň v podobe rýchleho a nezdravého konzumovania jedla. Toto smeruje k stále častejšie sa vyskytujúcej sa obezite a chorobami spojenými s ňou. Túto vážnu situáciu si vyhliadla skupina ľudí, ktorí začali zarábať na ľuďoch, ktorých trápi obezita. Každý chce vyzerať dobre a zdravo a ľudia, ktorí majú problémy s nadváhou sú o to viac náchylnejší na naletenie takzvaným pseudo výživovým poradcom, ktorí im majú pomôcť dostať sa späť do zdravo vyzerajúceho tela.

grafika

Na tom by nebolo nič zlého, lenže takýto pseudo výživový poradca je človek, ktorý nemusí mať ohľadom stravovacích návykov a pomocou ohľadom stravovania, ktorá je zodpovedná za to ako vyzeráme, vôbec žiadne skúsenosti. Takýto človek vás môže dostať do vážnych zdravotných problémov a nehovoriac o tom, že on na tom pekne zarobí.

salát

                Problematika týkajúca sa tohto článku je, že títo pseudo výživový poradcovia berú nemalé peniaze za vypracovanie stravovacieho plánu, ktorý vám aj tak nepomôže, ale naopak vám môže ešte aj uškodiť. Hodnota peňazí, ktorá sa pohybuje od desiatok € až po 100 € za jeden vypracovaný plán dosť vysoká na to, aby vás pohla poškodiť. Nehovoriac o rôznych mesačných programoch na chudnutie, ktorých cena sa môže vyšplhať aj na 300 €. Je to skvelý prípad toho, ako sa dnes ľahko dajú zarobiť peniaze na ľuďoch, ktorí majú určité problémy a skvelý príklad toho ako si ľahko urobiť business.

Pri predstave, že ste takýto pseudo výživový poradca, ktorý nemá ani šajnu o tom, ako sa stravovať a radíte ľuďom, ktorým chcete „pomôcť“, si zvolíte jednoduchú cestu reklamy pomocou sociálnych sietí alebo inzerátov a za malú chvíľu sa vám začnú ozývať zúfalí ľudia hľadajúci odbornú pomoc. Verte, že sa ich nazbiera dostatok a sú ochotní zaplatiť za tieto služby aj niekoľko 100 €. Takto si hravo privyrábajú a klamú ľudí.

peníze

                Nenechajte sa oklamať a obracajte sa na skúsených odborníkov, ktorí sú známy a sú na nich dobré recenzie. Inak len podporíte nepekný, „špinavý“ business ryžovania na nadváhe.