Najvhodnejšie farby oblečenia pre blondínky

Pre každú zvláštnosť spojenú s vašim telom, tvárou a dokonca aj tónom vlasov existuje množstvo tipov, ktoré sa týkajú výberu farieb vašich odevov. Keď hovoríme o blondínach, poukážeme na niektoré základné vedomosti o tom, aké odtiene sa najviac hodia k týmto svetlovláskam.

holka

Všetky blondínky vyzerajú výborne v námorníckych outfitoch, v drevitých a zemitých odtieňoch a na tejto palete farieb môže ktorákoľvek plavovláska stavať svoj šatník. Zatiaľ čo oranžová a červená je skvelá pre blondíny s teplým nádychom, tak bledé by sa mali vyhnúť oblečeniu takýchto tónov.
Červená je jednou z najvhodnejších možnosti zvýraznenia prirodzene zlatých a luxusných podtónov. Najdôležitejšia vec je vybrať správny odtieň červenej. Všeobecne platí, že červená je ideálnou voľbou pre svetlovlásky, najmä pokiaľ ide o nočný vzhľad.

Biela, slonovinová a béžová vytvoria krásnu harmóniu so svetlými odtieňmi. Nezabúdajte na pridávanie ďalších hodiacich sa podtónov kvôli kontrastu. Čierna je vhodná pre každého, najmä pre platinové dámy. Hnedá a najmä horčicová sú perfektné pre medené a svetlejšie vlasy prirodzenej blond, pretože osviežujú váš vzhľad a zvýrazňujú podtóny prameňov. Môžete tiež skombinovať tieto dve farby dohromady, ako napríklad hnedé oblečenie prispôsobte horčicovým doplnkom. Sladká modrá a ružová je skvelá voľba, ak chcete byť v centre pozornosti a ste pripravená na experimenty. Kombinácia týchto odtieňov je to, čo môžete urobiť na zvýraznenie vášho svetlého make-upu a vašich blond vlasov. Ak sa vám však nepáči svetlomodrá, môžete si vybrať denimovú alternatívu.

kráska

Čo sa týka šperkov, tak najvhodnejšou voľbou je smaragdovo zelená, tyrkysová, fialová alebo chrómová. Pri make-upe sa nebojte odvážnych rozhodnutí, ako je červený rúž. Pri líčení očí stavte na minimalizmus.
Takže to boli základné módne triky spojené s obliekaním, líčením a voľbou šperkov v kombinácii s vašou korunkou krásy. Ak ste majiteľka blond vlasov, tieto tipy môžu byť naozaj užitočné pre voľbu farieb vášho oblečenia.