Nájdite svoju stratenú sexuálnu energiu

Stalo sa z toho už akési klišé. Hovorím o tom, že ženy nemajú chuť na sex. Mali by ste však vedieť, že ak je vaše libido na bode mrazu, nejde o nič normálne. Zdravá a šťastná žena, potrebuje sex rovnako, ako akýkoľvek muž. Ak nemáte na takéto aktivity chuť už dlhšie, ide o známku toho, že nie ste v úplnom poriadku. Žena s pomaľovanou tvárou

Nebojte sa uvoľniť

Problémy s nedostatočnou chuťou na sex, sa u žien môžu objaviť naozaj z mnohých dôvodov. Jedným z nich býva to, že sa nedokážete uvoľniť. Nebojte sa všetky starosti a povinnosti odhodiť za hlavu. Urobte to aspoň na tú krátku chvíľu, kedy sa máte so svojim partnerom milovať. Verte, že sa bez vás svet nezrúti.

Navštívte odborníka

Ženská pohlavná sústava, sa od tej mužskej trochu líši. Dalo by sa pokojne povedať, že je v niečom komplikovanejšia. Nechuť na sex preto môžu neraz spôsobovať aj zdravotné problémy. Ide napríklad o zápaly, mykózy alebo infekcie. Ak sa teda nechcete milovať, zájdite za svojim gynekológom.

Rýchla pomoc pre ženy

Doteraz sme sa venovali príčinám. Zaujímať vás však určite budú aj riešenia tohto nemilého problému. Existuje ich viacero. Ak chcete naozaj rýchlu pomoc, vyskúšajte užívať takzvanú ženskú Viagru, teda liek s názvom Lovegra.

Dlhodobá a pomalšia pomoc

Pomôžu vám aj špeciálne cviky na prekrvenie oblasti panvy a ak trpíte nadváhou, mala by ste čím skôr schudnúť. Libidu neprospieva ani fajčenie a nadmerné pitie alkoholu. Pomôcť si môžete aj úpravou stravy a prijímaním dostatku tekutín.
Veľmi dôležité je napríklad i to, aby ste sa cítila sexy sama pred sebou. Zájdite ku kozmetičke, kaderníčke, nechajte si urobiť nové nechty a nič nepokazíte ani novým sexy prádielkom. Keď sa na seba pozriete do zrkadla, musíte dostať pocit, že by ste najradšej pomilovali samú seba. Vyskúšajte a uvidíte, čo takáto drobnosť urobí s vašim sexuálnym apetítom.