Móda pre psíky


Svetrové vesty
Je to najlepší spôsob pre psíka, ktorému je zima. Pekne prečká jeseň až do zimy a pritom ešte bude vyzerať elegantne, akoby bol pán zámku, ktorý sedí pred krbom a fajčí fajku.

pes

Košeľa plus motýlik kombo
Ak váš pes len srší sofistikovanosťou a vyzerá to, že by mohol byť na obálke mužského šasopisu, tak kockovaná košieľka spárovaná so zábavnou kvetinovou mašinkou je najvyššou kombináciou. Môžete mu dokonca skombinovať manžetové gombíky na rukávoch. Nebojte sa, nebude to veľmi prečačkané, však móde pre psíky sa medze nekladú.

Grafické výtlačky
Toto je jedným z najlepších vynálezov pre psíky. Môžete to dať na hocijaké oblečenie a budete to milovať Vy, Vás pes a každý koho poznáte. Existujú od jemných ako sú kvietky motýle a podobne, až po lebky a kosti pre pravých motorkárov.

Dažďové kabáty
Ideálny pre tie drsné dni, táto čierna pláštenka je nielen super šikovná, ale aj flexibilná, ľahká a viete, že je vodotesný. Je to perfektné pre všetkých psy.

Prešívané vesty
Ta prešívaná červená vesta je lemovaná tmavo hnedou menčestrovkou ktorá kričí „waw“.
Len sa pozrite na tohto chlapíka! Je to, ako keby patril do farmy alebo má budúcnosť pravá ruka niekde na statku. Je to proste úžasné a budete to milovať na svojom psíkovy.

pejsek

Kovový
Je to oficiálne, chlapci: Metallic je tu a je to zlato, veľmi ho milujeme a hlavne na jeseň sa veľmi hodí. Tento kúsok je super lesklý a určite spôsobí, aby všetci ostatní psi otáčali svoju hlavičku a zatočili svoje chvosty. Je to perfektné pre módneho psa, ktorý sa chce zbaviť stále dookola tou istou rutinou. Pre konzervatívnejšiu osobu je to pekné oblečenie pre špeciálnu príležitosť.
Dúfam, že sa Vám tento článok páčil, možno trochu pobavil ale hlavne, že Vás zaujal. Taktiež dúfam, že ste si niečo z toho vybrali a už viete čo kúpiť pre svojho miláčika na dlhé prechádzky alebo len aby vyzeral šílovejšie.