Discord prichádza s množstvom nových funkcií

Opíšem Vám službu, ktorá slúži ako online čet pre tých, ktorí radi hrávajú multiplayer hry na počítači. Chcem však poukázať i na skvelú novú funkciu, ktorou bude táto četová služba Discord onedlho disponovať.

Discord je vlastne taký program podobný facebooku, no je určený pre hráčov. V tejto službe si takisto pridáte priateľov a četujete. Priateľov, s ktorými však trávite čas hlavne pri rozšírerenej zábave s názvom multiplayer games. Tento program sa však obohatí o nové doplnky a služby, pomocou ktorých určite zaujme i nových a ďalších návštevníkov a stane sa o dosť známejším pojmom pre každého, kto hráva formou multiplayer.
muž a svět

O aké doplnky a novinky sa teda bude jednať?

Používateľ si bude môcť pridať svoje obľúbené hry do svojho profilu a tým pádom informovať i ostatných o tom, pri akej hre ho môžu stretnúť a následne sa k nemu pripojiť. Takisto ak neviete, akú novú hru si začať a odskúšať, tieto profily priateľov Vám dodajú inšpiráciu a môžete sa skúsiť pripojiť k ich hre. Zahráte si s priateľmi a možno Vás osloví množstvo hier, ktoré ste ešte neodskúšali. Ku každému profilu sa zobrazí i status, pomocou ktorého sa dozviete, na akej je hráč úrovni a či to je Váš rovnocenný súper či parťák, alebo naopak, netrúfnete si, či ho radšej ušetríte. Týmito skvelými novinkami to však nekončí. Budete mať možnosť pripojiť sa k priateľom aj štýlom, kedy budete môcť byť iba pozorovateľom v úzadí. Skrátka budete môcť sledovať jeho hranie cez Váš monitor.
zelený znak
Podľa toho mu buď môžete dať určité rady, alebo prekuknúť jeho taktiku, či len tak si oddýchnuť a sledovať hru niekoho iného. Ďalšou skvelou a významnou, vynovenou službou bude možnosť zdielať medzi sebou pozvánky k pripojeniu. Pozvite svojich priateľov na tie najlepšie hráčske servery a multiplayer stretnutia. S priateľmi to bude predsa len o niečo zábavnejšie a lepšie, než by ste sa pripájal sám k serveru, kde nikoho nepoznáte. Takto sa pripojíte viacerí a budete mať viac sebadôvery a podáte i lepší výkon, pričom to bude i väčšia zábava.