Aj nálada závisí od sexu

Spokojnosť a šťastie závisí od mnohých faktorov. Každý to vnímame inak a záleží nám na odlišných veciach. Jednoducho každý máme iné priority. To, čo je dôležité pre jedného, nemusí byť dôležité zasa pre druhého. Život je rozmanitý a preto sme aj my, ľudia, každí iní. Inak by bola na svete nuda, no nie? No, v jednej veci sa zhodneme, že sex je dôležitá zložka života každého človeka. Od neho závisí, či sme v dobrej nálade alebo nie. Určite to poznáte, že keď si dlhšie nezašpásujete, tak nemáte veľmi dobrú náladu. Zvyknete byť podráždený alebo podráždená, nervózny/a, len vrčíte na svoje okolie. Toto sa vyrieši jedným krásnom sexuálnym aktom a znova ste vo svojej predošlej nálade a pohode. Možno si to ani neuvedomujete, ale skúste si to nabudúce odsledovať a zistíte, že je to skutočne tak.

girl-1530750_1920

Aký je váš sexuálny apetít? Uspokojivý? Máte pocit, že by ste chceli viac ako vaše doterajšie partnerky? Chodíte sa uspokojovať niekam inam? Už ste vyskúšali sex priváty a ponuky Holíč Privatportal?

Preto sa to spieva aj v jednej slovenskej nemenovanej pesničke, že keď nemáš sex, tak si podráždený. Je to svätá pravda. Každý to z času na čas potrebuje. Niekto častejšie, iný menej často, ale je to potrebné. Nedá sa to zovšeobecňovať.

man-1485335_1920

Keď už to inak nejde, tak si zbehnite zlepšiť vašu náladu na sex privát. Určite sa vám to viac vyplatí ako to, že budete mať zlú náladu po celý zbytok dňa. To potom pokazíte náladu celému svojmu okoliu. Všetko to vplýva na vaše okolie viac než si myslíte. Nálada je chytľavá. Keď máte vo svojom okolí niekoho kto šomre, tak budete za chvíľu ušomraný aj vy. Tak to nerobte svojim blízkym. Potom budú mať zlú náladu aj oni a to predsa určite nechcete. Nálada je prenosná z jedného na druhého. Ja osobne som to veľmi pociťovala v domácnosti, keď prišla mamina nahnevaná, tak sme mali zlú náladu všetci.