12 znakov, že po vás ide!

1. Všíma si vás – keď vstúpite do miestnosti v zástupe ďalších kamarátok, ste to vy, ktorú si všimne a z ktorej celý čas nespustí zrak.

2. Počúva – keď dôjde na rozhovor, neprerušuje vás, nepretáča očami ani sa nesnaží vycúvať. Jednoducho počúva a vy viete, že vás naozaj vníma.

přátelé

3. Maličkosti – len tak vám kúpi kávu, alebo vás odvezie do práce. Ktorý chlap by míňal benzín len tak? Otvorte oči.

4. Pochváli – každý deň má pre vás prichystanú nejakú lichôtku, ktorou sa vám snaží zlepšiť deň. Je to krásne, pokiaľ to ale nepreháňa.

5. Nenechá vás čakať – dali ste si rande a on sa ozve už o dva dni. Nemúti vám hlavu a neklame vás. Jednoducho chce byť s vami a nebojí sa to dať najavo.

6. Zavolá, napíše – áno, len tak. Počas dňa, kým ste v práci, keď večer zaspávate. Nehrá sa na machra, priznáva, že mu chýbate.

7. Predstaví vás kamarátom – nehanbí sa za vás, teší sa, že môžete spoznať kúsok jeho života.

8. Stále vás berie na nové miesta – baví ho, keď vás vidí šťastnú. Každé rande prinesie nové, nepreskúmané miesto, ktoré obaja objavujete.

9. Nesnaží sa vás nasilu ohúriť – neberie vás do najdrahších reštaurácií, len aby ste videli, že je boháč s obrovským kontom. Radšej niečo uvarí sám a vezme vás na piknik.

láska

10. Ide na vás pomaly – u niektorých mužov je bežné to, že sa vás na prvom, či druhom rande snažia dostať do postele. Tento je však iný. Netlačí na vás, uprednostňuje hodiny rozprávania sa, ako bozkávania sa.

11. Aj keď spolu nechodíte, nestretáva sa s inými – ešte spolu oficiálne nie ste, takže by pokojne mohol absolvovať ďalšie rande s inou ženou. On však nechce. Bojuje o vaše srdce a iné ženy ho nezaujímajú.

12. Prekvapí vás – kúpil vám kvety, i keď nemáte sviatok? Neberte to ako samozrejmosť, je to veľké gesto. Pripúšťa, že vás má rád a nehanbí sa za to, hoci muži len ťažko dávajú tieto emócie najavo.