Telové mlieka pre zdravie Vašej pokožky

Nielen pleť na tvári si zaslúži našu pozornosť. Rovnako aj pokožka celého tela potrebuje neustálu starostlivosť, aby bola krásne vyživená a zdravá. Zdravá pokožka je vláčna, hebká a príjemná na dotyk, čo sa dá dosiahnuť aplikovaním vhodných a účinných prípravkou, určených pre rôzne typy pleti.

telové mlieko

V tomto prípade zohrávajú veľmi dôležitú úlohu hydratačné telové mlieka obohatené o výživné látky a ochranné prvky, ktoré Vašu pokožku hydratujú do hĺbky a doprajú jej výživu a sviežosť. To, či je naša pokožka suchá, zistíme jednoducho – suchá pokožka pôsobí mdlo a zašednuto, pri pohladení ako keby šušťala a nie je jemná. Pravidelné používanie účinných telových mliek však pokožku „napraví“ a dodá jej zaslúženú dávku ošetrujúcich a hydratačných prvkov. Ideálne je telové mlieko používať po každom kúpeli či sprchovaní, pretože voda pokožku vysušuje ešte viac a aplikovanie po kúpeli je omnoho účinnejšie. Zvláštnu starostlivosť je potrebné venovať pokožke suchej a citlivej, na tú je vhodnejšie používať telové mlieka určené na tento typ pokožky.

V našom online shope na nutrifit.sk nájdete vysokoúčinné telové mlieka mimoriadne vhodné na každodennú starostlivosť, ktoré pôsobia nielen na regeneráciu pokožky ale napomáhajú aj jej obnove. Navyše ju chránia aj negatívnymi vplyvmi prostredia, ktorými trpí nielen celé telo – odrážajú sa aj na Vašej pokožke.

zdravá hydratovaná pokožka

Skvelým výberom na regeneráciu pokožky počas noci je nočné telové mlieko, ktoré má vďaka aktívnym prvkom na pokožku upokojujúce a relaxačné účinky, jeho používaním pokožke zabezpečíte elasticitu a nakopnete ním prirodzenú tvorbu kolagénu, Vaša pokožka bude ráno po zobudení nádherne oddýchnutá, vyživená a svieža.

Na telových mliekach je najdôležitejšie ich zloženie a konzistencia – tieto dva faktory zabezpečujú ich účinnosť a schopnosť účinného pôsobenia. Naše telové mlieka Vás presvedčia o tom, že skĺbiť to najlepšie z najlepšieho vôbec nie je zložité a výsledkom bude krásne zdravá hebká pokožka, ktorú bude radosť pohladiť.