Tantra – cesta k vášmu harmonickému partnerskému vzťahu.

Radi chodíte na jogu, pilates alebo podobný druh cvičenia? Máte radi spirituálne záležitosti a zameriavate sa nielen na rozvoj tela, ale aj vášho ducha? Chcete neustále objavovať nové tajomstvá z tejto oblasti a nebojíte sa vyskúšať aj niečo nové? V tom prípade vás pozývame na jedno menšie virtuálne tantra sedenie. Ak ste o tantre doposiaľ nepočuli, pokúsime sa vás zasvätiť do jej tajomstiev. Filozofia tantry pochádza z Ázie a je stará už niekoľko tisíc rokov. Jej pôvodná rovina je skôr duchovná, avšak postupom času a pod vplyvom potrieb modernej doby sa postupne pretransformovala do rôznych iných podôb. V čom z tantry môžeme ťažiť, je pozitívny dopad na náš sexuálny život.

Couple

Tantra sa spočiatku zameriavala na oblasti pôsobenia mužskej a ženskej energie, spôsoby, ako ich voviesť do harmónie. Učením tantry si ale môžeme tiež príjemne okoreniť náš milostný život. Pomocou tantry si budete s vašou partnerkou oveľa bližší, zistíte o sebe navzájom mnohé skutočnosti, o ktorých ste možno doteraz netušili. Objavíte, čo vám a vašej polovičke prináša potešenie, či aké sú vaše dosiaľ neobjavené erotogénne zóny. Tantra nie je o tom, ako dosiahnuť vrchol extázy pri vašom milostnom akte. Ale skôr o tom, ako si vychutnať blízkosť jeden druhého a ako z toho maximálne vyťažiť. Napríklad tantra masáž vám ako predohra môže výrazne pomôcť. Nabudí vás, navodí tú správnu atmosféru, pocit intimity a aj sexuálny drajv.

Couple2

Osloboďte všetky vaše zmysly a pohrajte si s nimi. Dovoľte vášmu telu, aby sa maximálne uvoľnilo, odosobnilo od problémov každodenného života a vychutnávalo si len prítomný okamih. To isté potrebuje aj vaša myseľ. Tantra je ako joga pre váš sexuálny život. A ako tantra vyzerá v praxi? Ak si ju chcete vyskúšať na vlastnej koži, navštívte centrum tantra https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/ masáže Bratislava. Tu vás prevedú jednotlivými krokmi, ktoré následne môžete použiť aj doma.