Pri tomto ti stvrdne

Je to priam zarážajúce ako mužov vzrušuje to, keď sa dve ženy bozkávajú. Alebo keď sa hladkajú. Keď sa nežne objímajú. Keď si vymieňajú francúzske bozky. Keď sa len tak pusinkujú na líčka. Keď sa navzájom lížu. Keď si to vedia navzájom urobiť. Keď sa navzájom prstujú. Keď si nežne hladkajú riťky. Keď si oblapkávajú prsia. Keď im ruka zájde trošku nižšie a hladkajú si šušky. A samotná predstava sexuálneho aktu medzi dvoma ženami, no to už je úplný vrchol vzrušenia. To si predstavuje každý jeden chlap. Kiežby to tak mohol zažiť. Keby sa tak toho mohol zúčastniť. Keď len ako pozorovateľ, že by sledoval dve ženy, ktoré sú si blízke a navzájom sa uspokojujú. Už len pri týchto predstavách majú muži v nohaviciach tesno.

model-2425700_1920

Na sex priváte sa tieto tvoje predstavy môžu naplniť do bodky. Zažiť môžeš neskutočnú eufóriu alebo sa pokojne môžeš pridať a užiť si švédsku trojku. Dve ženy a jeden muž. Keď sa nebudeš cítiť ako tretie koleso na bicykli alebo piate koleso na voze, tak s tým nie je žiadny problém. Dievčatá budú len rady, že sa môžu predviesť a ukázať svoje schopnosti. Veď ženy navzájom vedia, čo ich vzrušuje a preto sa dokážu navzájom vyhecovať a urobiť oveľa lepšie než to dokáže hociktorý iný muž. Môžeš to pekne odsledovať a brať si príklad z toho, čo jedna žena robí tej druhej žene.

girl-2034836_1920

V živote mávame sny na to, aby náš život nebol iba príliš jednotvárny. Tieto sny nás posúvajú dopredu a nenechávajú nás stagnovať. Tým, že absolvuješ konečne svoju prvú trojku, tak sa posunieš o velikánsky kus dopredu. V sexuálnej oblasti to bude priam niečo nevídané. Na takéto niečo môžeš potom myslieť ešte dlhé roky potom ako sa to udeje pri nudných sexuálnych aktoch, keď ťa tvoja partnerka už prestane vzrušovať. Stačí si na toto spomenúť alebo to znova absolvovať a máš vyhraté. Tvrdý penis na ďalších pár krát.