Praktické plastové palety

Ak hľadáte výrobcu kvalitných plastových paliet, odporúčame Vám spoločnosť Schoeller Allibert. Vyrábajú pevné, no zároveň ľahké plastové palety, s ktorými bude transport aj skladovanie tovaru jednoduché. Kvalitný plast udrží aj vysokú hmotnosť nákladu a bez problémov odolá aj nepriaznivým vonkajším podmienkam. Plastové palety nenapadnú škodcovia tak, ako to hrozí dreveným paletám, ktoré nie sú pravidelne ošetrované. Sú použiteľné aj v námornej doprave. Všetky plastové palety sú plne recyklovateľné, takže ich kúpou eliminujete zaťažovanie životného prostredia.

dážď

Ponuka plastových paliet od spoločnosti Schoeller Allibert je naozaj široká a nájdete v nej palety, ktoré sú použiteľné v ťažkom priemysle, v maloobchode, ale aj v domácnosti. Perforované plastové palety sú skvelým pomocníkom pri výstavbe rodinného domu. Vyberte si napríklad plastové palety na trativod a hravo si poradíte s dažďovou vodou. Okrem plastových paliet spoločnosť Schoeller Allibert vyrába veľké množstvo rôznych modelov prepraviek a kontajnerov. Môžete si vyberať z prepraviek na zeleninu, ovocie, ale aj na iný tovar, ktorý potrebujete prevážať, či skladovať v kvalitných obaloch. Prepravky sú veľmi pevné a majú dlhú životnosť.

dom a dážď

Vybrané modely môžete poskladať, čím zabezpečíte úsporu miesta počas reverznej logistiky. Údržba prepraviek aj kontajnerov je veľmi jednoduchá. Rýchlo ich umyjete a za krátky čas vyschnú. Vďaka nenáročnej údržbe bude jednoduché udržať hygienu na Vašom pracovisku. Všetky produkty, ktoré vyrába spoločnosť Schoeller Allibert, nájdete zobrazené na webovej stránke www.schoellerallibert.com. Vyberte si produkty, ktoré Vám uľahčia prácu a vďaka svojej dlhej životnosti aj ušetria peniaze. V prípade nejakých nejasností sa môžete informovať o produktoch, či samotnom nákupe na e-mailovej adrese info.czechrepublic@schoellerallibert.com.