Kvalita ušľachtilej ocele vo forme zábradlia

Zábradlie je prvok, ktorý je dôležitý nielen pre jeho samotnú funkciu akou je naša opora a podpora na schodisku, prestupoch alebo zostupoch na vyvýšené miesta, ale má vplyv aj na dizajn objektu. Ak k tomu pridáme fakt, že kolaudácia neprejde bez kvalitného a funkčného zábradlia, zistíme, že do kvality sa oplatí investovať.

nerezové zábradlie

Aj preto Vám ponuka zabradlie nerezove isto príde vhod, po oboznámení sa s ňou nájdete najvhodnejšie riešenie nerezového zábradlie práve pre Vás. Nerez je kombinácia ušľachtilých kovov, ktoré majú základnú pozitívnu vlastnosť obsiahnutú v názve – nepodliehajú korózii a sú stabilné v akomkoľvek počasí. Ich údržba je nenáročná a dlho si uchovávajú pôvodný vzhľad a tvar, ich výberom získate kvalitné nerezové zábradlie na mnoho rokov. Bezpečnostná funkcia je najzákladnejšia, je to samotná podstata funkcie zábradlia, má byť oporou, má pomáhať na schodisku a má presne označiť priestor kam môžeme vstúpiť.

kvalita a pevnosť nerezového zábradlia

Aj preto je v ponuke mnoho možností radenia základného bezpečnostného prvku – nerezového stĺpika, ktorý pekne vynikne v horizontálnej, vo vertikálnej polohe, s výplňami zo skla alebo v kombinácii s drevom. Vzdialenosti medzi stĺpikmi sú určované bezpečnostnými prvkami, aj s ohľadom na to, že zábradlie používajú aj malé deti alebo starší ľudia. Nerez je dostatočne pevná a tvrdá, nemení svoj tvar a pôvodná projekcia vždy ostane rovnaká, aj napriek rokom, počasiu, tlaku alebo iným fyzikálnym vplyvom. Nerez je ideálnym riešením pre interiéry ale aj exteriéry, je elegantná, nadčasová a má v sebe svoju typickú chladnú krásu, ktorá ladí so všetkými prvkami.

Aj preto tak často vidíte nerezové zábradlia v nákupných centrách, administratívnych budovách alebo aj v pracovnom prostredí. Pre domácnosti je priam architektonickým prvkom, vynikne na schodoch domu, na balkóne, terasách alebo zvýšených poschodiach.

Je dobré počítať s kvalitou, výsledný efekt potom stojí za to.