Barber shopy, štýlové holičstvá pre mužov

Časy, keď muži neradi chodili k tete v zástere do holičstva, ktorá ich ostrihala podľa hrnca, sú dávno preč. Na trh sa dostali špecializované holičstvá, barber shopy. Nejde o módny výstrelok, nadväzuje na starú tradíciu z vyslovene mužského sveta.

holičství

Barber shop

Salón pre mužov, to je vyslovene mužské prostredie. Väčšinou už pri vstupe Vás zaujme štýlový, alebo retro dizajnový nábytok. Prevládajúca čierna farba, ktorá vôbec nepôsobí nudne, práve naopak. Na tomto mieste sa neozýva ženský smiech a ohováranie. No, možno len to ohováranie. Nehrajú tu žiadne mainstreamové rádiá, ale slušný rock, hip hop, či iné mužskému uchu lahodiace tóny. Starať sa o Vás bude opäť väčšinou muž. A hoci ste tu prvý krát, tikáte si, to je snáď jasné!

Pohoda už od samého začiatku

Ak čakáte, kým prídete na rad, nemusí Vás zabávať len Váš mobil, ale napríklad dostupné časopisy. Samozrejme, z mužského sveta. Zamerané na šport, lifestyle, politiku, či erotiku. Muži v barber shopoch sa predsa na nič nehrajú. Ploché obrazovky nie sú výnimočné a kľudne Vám na nich pustia športový zápas, alebo film.

Občerstvenie? Žiadny problém.

Neprišli ste sa dať „len“ ostrihať.Ponuka občerstvenia je rôzna a líši sa od prevádzky k prevádzke. V skoro každom holičstve Vás však ponúknu vodu, dobrou a kvalitnou kávou, či pohárikom whisky. Je to predsa Váš čas a treba si ho poriadne vychutnať.

holič

Mať svojho barbera

Áno, kvalitný účes je základ. Okrem všetkých doplnkových služieb je to ale hlavne vlastný barber. Taký, ktorý Vás pozná, pozná aj Vaše vlasy a hlavne, Vám odborne poradí. No a ako všetci dobre vieme, pri strihaní nejde vždy len o to strihanie, ale ak sa s ním dá porozprávať, je vtipný a jednoducho ste si sadli.

Základné služby

  • Strihanie vlasov, umytie, vysušenie, styling
  • Tvarovanie brady, fúzov, kontúrovanie, umytie a konečný styling
  • Úprava chĺpkov v nose a v ušiach, poprípade obočia
  • Masáž hlavy