10 veci načo sú muži dobrí


1. Muži chcú byť na vrchu.Väčšina žien, keď dosiahnu určitý vek, si uvedomujú, že obraz ich tvárí, keď sa pozerajú do zrkadlového pultu alebo keď zub času spôsobí, že ich opadáva pokožka, tak to nie je dobré znamenie. V skutočnosti je pravdepodobne najbližšie k tomu, keď ľudia vyzerali v záverečných fázach morovej epidémie. Z tohto dôvodu by každá pozorovateľka mala byť veľmi vďačná, že jej sexuálny partner zostáva väčšinou na vrchole a dovolí jej, aby sa prestala trápiť svojimi jamkami, ktoré ju nenechajú spať.

moda

2. Muži sa na nás pozerajú inak ako my sami.Ženské mozgy idú do plného stavu myšlienok keď vidia iné ženy. Je pekná? Má dobre šaty? Bola to kozmetická chirurgia? Sú jej vlasy atraktívne? Zoznam pokračuje ďalej. Muži sa pozerajú na ženu inak. Ak má hlavu a telo, kvalifikuje sa.

3. Muži sú veľmi trpezliví, keď nakupujeme oblečenie. Je to preto, lebo buď sedia v obchode v kóme, alebo sedia vonku s úpalom. V každom prípade sa dostaneme do obchodu.

4. Muži milujú oddanosť.Toto sa prejavuje vtedy, keď ich tím má v histórii najdlhší zoznam prehier, ale tak či tak si pozrú ich ďalší zápas.

5. Muži nás milujú presne tak, ako sme.Ako ženy sme vždy posadnutí o strate hmotnosti, nájsť ďalšie vlasové štylistky a / alebo účes a / alebo farbu vlasov, vyhodiť všetky naše oblečenie a začať odznova, lepší make-up, kozmetické chirurgie, atď. Nemusíme sa báť. Pozrite # 3, muži nás milujú.
6. Muži majú úplnú schopnosť zapamätať si naše narodeniny, výročia a ďalšie dôležité informácie o nás.Jednoducho sa musíme vyhlásiť za športový tím.

7. Muži majú vlasy na miestach, ktoré my nemáme.Alebo skôr na miestach, kde sa ich zbavíme. Je pekné vidieť, že na nich to vyzerá dobre.

8. Muži nás len spolky počúvajú.Keďže veľa z toho, čo hovoríme, je prúd myšlienok, často to je len akt rozprávania, vďaka ktorému sa cítime lepšie. Keby sme mali niekoho, kto by nás naozaj počúval a neustále nás prerušoval a pýtal sa na otázky, trvalo by to navždy. Je lepšie, že nás len tak počúvajú a my sa môžeme pekne vyrozprávať.

tetování

9. Muži sú jednoduchý, v tom najjednoduchšom smere. Pozrite # 3.Preto ich milujeme.

10. Pretože zoznamy s 10 naj sú vždy rôzne, môžete si tento bod vyplniť sami. Ak nemôžete na nič prísť, pozrite znova # 9.