IBC kontajnery s rôznymi objemovými rozmermi

Spoločnosť Schoeller Allibert predstavuje široký výber IBC kontajnerov. Zaoberáme sa výrobou a distribúciu kvalitných produktov spĺňajúcich predpísané normy a požiadavky zákazníkov. Záleží nám na budúcnosti planéty, preto sa zameriavame na výrobky z recyklovateľných materiálov a dbáme na výrobný proces. Na trhu pôsobíme už niekoľko desaťročí, vďaka čomu môžeme čerpať z bohatých skúseností, ktoré efektívne využívame. IBC kontajnery majú nízku hmotnosť a štandardné rozmery, vďaka čomu sú praktické a nákladovo efektívne. Podľa potreby si môžete vybrať objemový rozmer IBC kontajnera. Ponúkame ich napríklad v rozmeroch 250 l, 1000 l, 1060 l a väčších.

IBC kontajner

Kontajnery sa ľahko čistia, dajú sa opakovane použiť a po vrátení v zloženom stave zaberajú minimum miesta. Skladacie IBC kontajnery majú nižší dopad na životné prostredie oproti jednosmerným alebo pevným IBC alternatívam. Mnohé IBC sú vhodné aj na vonkajšie použitie a do extrémnych podmienok, využíva ich napríklad aj armáda. Medzi naše priority patrí jednoznačne kvalita, čoho výsledkom sú aj rôzne ocenenia. Napríklad, model Combo Fructus sa stal víťazom súťaže Obal roku a bol vyhlásený za jeden z najlepších produktov na trhu. Ďalší model, Combo Excelsior Hybrid®, získal ocenenia Obal roku 2020 a WorldStar 2021.

kontajner na vodu

IBC kontajnery sa využívajú najmä na skladovanie a transport tekutín, no ich využitie tým nie je obmedzené, záleží na používateľovi. Dajú sa využiť napríklad v potravinárskom, nápojovom i kozmetickom priemysle, v maloobchodnom predaji a tiež v poľnohospodárstve. Uplatnenie nájdu aj v domácnostiach na uskladňovanie dažďovej vody. IBC kontajnery z našej ponuky sú jednoduché na obsluhu i údržbu. Predstavujú praktickú a modernú logistickú pomôcku. Na našej webovej stránke nájdete podrobné informácie o vlastnostiach výrobkov, stačí si podľa potreby vybrať. V prípade záujmu nás kontaktujte.