Berte život plnými dúškami

Sú životné okolnosti, ktoré človek neovplyvní a ani nevie ovplyvniť. Jednou z takýchto okolností je aj spomínaná pandémia. Netušili sme, že príde. O to viac si teraz vážime bežné okamihy, o ktoré nás obrala. Možno čiastočne, možno už navždy. Ak však toto leto bude v normálnom režime, tak si ho treba patrične užiť. Čo keď globálne otepľovanie spôsobí to, že nebudeme môcť mať žiadne ďalšie leto, ale bude zima? A potom tu s nami pandémia ostane už navždy? Je to veľmi ťažké a otázne predpokladať, či sa náš život vráti do normálnych koľají alebo nie. Tak ako sme netušili, že pandémia príde, tak teraz netušíme, či vôbec niekedy odíde. Možno áno, možno nie. Musíme to nechať plynúť. Len to nerobte aj so svojím životom, ale využívajte radšej každú voľnú chvíľku na to, aby ste boli šťastní. Oplatí sa to. Neberte život ako samozrejmosť.

man-5357574_1920

Treba v živote využiť každú príležitosť, ktorá sa vám ponúka. Nikto vám ju možno neponúkne znova. Teraz máte jedinečnú šancu tak sa jej chopte. Aj pri úplne bežných veciach ako je napríklad taký sex. Ponuky, ktoré sa neodmietajú sú hneď za rohom. Sex ponuky Levice. Čo keď máte poslednú šancu zažiť najlepší sex svojho života? Čo keď sa potom tieto služby zakážu a už nebude možné takto sa uspokojovať? Nikdy nevieme, čo nám život prinesie v najbližších hodinách, dňoch, sekundách, mesiacoch, rokoch… Veľmi ťažko niečo predpokladať.

pin-up-girls-5839334_1920

Predpokladali sme, že si budeme nažívať v šťastí a budeme mať kvázi bezstarostný život ako doposiaľ. Všetko sa zmenilo. Jednoducho nemôžeme rátať, že niečo bude tak ako predtým. Vždy bude tak ako ešte nikdy nebolo. My sa musíme prispôsobiť životným okolnostiam, pretože oni sa nebudú prispôsobovať nám. Jednoducho tak to nefunguje. Život tu nie je pre nás, ale my sme tu pre život a musíme sa snažiť z neho vyťažiť maximum. Všetko, čo to ide. Príležitosti na pokojné a bezstarostné žitie svojho života sa už tak často nebudú opakovať. Berte, čo vám prináša a buďte šťastní.